مصدومیت ۷ نفر در دومین سانحه واژگونی ۲۴ ساعت اخیر استان سمنان

مصدومیت ۷ نفر در دومین سانحه واژگونی ۲۴ ساعت اخیر استان سمنان

نشر روز/سمنان دومین سانحه واژگونی طی ۲۴ ساعت اخیر در استان سمنان منجر به مصدومیت ۷ نفر شد.

 حسین درخشان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سمنان شامگاه ۱۸ تیرماه از مصدومیت هفت نفر بر اثر واژگونی پراید در جاده سمنان به دامغان خبر داد.

وی ادامه داد: ساعت ۱۲:۰۰ دوشنبه «۱۸ تیر ماه»، گزارش واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده سمنان به دامغان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر سمنان اعلام شد.

مدیرعامل هلال احمر استان سمنان افزود: بلافاصله تیم‌ امدادی پایگاه نعیم آباد این جمعیت در صحنه حاضر شدند و اقدامات اولیه را انجام دادند.

وی گفت: بر اثر این حادثه که در کیلومتر۹۷ جاده سمنان به دامغان اتفاق افتاد، ۷ نفر مصدوم شدند که نجاتگران هلال احمر با همکاری عوامل اورژانس مصدومین را مرکز درمانی منتقل کردند.

در سانحه‌ای دیگر، روز دوشنبه ۱۸ تیرماه و در حادثه واژگونی یک وانت در محور آرادان سرخه نیز یک نفر جان باخت.

استان سمنان بیشترین آمار واژگونی خودرو را در کشور دارد، به گفته مسئولان، واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادف‌های رانندگی در جاده‌های این استان است. کارشناسان پلیس راه معتقدند، خستگی رانندگان به‌دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

پایان خبر نشر روز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت ۷ نفر در دومین سانحه واژگونی ۲۴ ساعت اخیر استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت ۷ نفر در دومین سانحه واژگونی ۲۴ ساعت اخیر استان سمنان"، کلیک کنید.