هیات های مذهبی به سلاح شور و شعور مسلح هستند – خبرگزاری نشر روز | اخبار ایران و جهان

هیات های مذهبی به سلاح شور و شعور مسلح هستند - خبرگزاری نشر روز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری نشر روز،، سرهنگ هادی بادینلو با حضور در جمع عزاداران حسینی هیئت خادم الرضا (ع) قم در گفت وگویی با عرض تسلیت ایام عزاداری امام حسین (ع) اظهار کرد: چند روز پیش در جمع دوستانم در مجموعه فرهنگی بسیج عرض می‌کردم که دشمنان ما بویژه در عرصه رسانه و جنگ نرم هجمه‌های بسیاری دارند تا انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را از مسیر خودش خارج کنند.

وی افزود: آن‌ها به قول خودشان برای ۵۰ سال بعد برنامه ریزی کرده بودند تا با نسل جوان ۵۰ سال بعد در مقابل آرمان‌های حضرت سیدالشهدا (ع) و امام خمینی (ره) بایستند اما یکی از دلایلی که این‌ها موفق نشدند و تا امروز همه سرمایه‌گذاری‌ها و تمام طرح‌هایشان ابتر مانده، همین عَلَم و هیئت حضرت سیدالشهدا است.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) ادامه داد: یعنی این هیئت‌ها و این برنامه‌های عزاداری که حول محور امام حسین (ع) ۱۴۰۰ سال است در جریان است، هر سال تازه‌تر و قوی‌تر از گذشته این روحیه ظلم ستیزی و این روحیه دشمن ستیزی را در قلب و جان ملت ایران و حتی تمام شیعیان و مظلومان عالم زنده می‌کند.

وی اضافه کرد: دشمنی که با طرح و رسانه شیطانی خود همه دنیا را در تحت اختیار و سیطره اش قرار داده، وقتی جوان ما به هیئت عزاداری می‌آید و به سینه می‌زند و قطره اشکی از چشمانش جاری می‌شود و محتوای ناب را از وعاظ دریافت می‌کند، تیرش به سنگ خورده است.

بادینلو اظهارکرد: این برکت برگرفته از روحیه ظلم ستیزی حضرت سید الشهدا (ع) و هدف ایشان از قیام است که فرمودند «من برای احیای دین جدم قیام کردم».

وی بیان داشت: جوانانی که امروز در هیئت معظم خادم الرضا (ع) قم به سر و سینه می‌زنند همان جوانانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس ما زیارت عاشورا می‌خواندند و روضه سیدالشهدا می‌گرفتند و سینه خودشان را مقابل تیر و ترکش دشمنان قرار می‌دادند تا ذره‌ای از خاک این ملت و این مملکت و این وطن را به بیگانه ندهند.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) گفت: امروز همین روح دارد در هیئت‌ها تبلور پیدا می‌کند و انشاالله هیئت‌های ما هیئت‌هایی باشند که هم شور و هم شعور رو در کنار هم داشته باشند و بحمدالله همین هم هست.

وی عنوان داشت: امروزه بسیاری از هیئت‌های ما به همین سلاح شور و شعور مسلح هستند و ان شاء الله این مسیر را تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهند داد زیرا هدف این است که درس بگیریم و برای سربازی ایشان آماده شویم.

سرهنگ بادینلو در پایان خاطرنشان کرد: سال هاست دشمنان اعتراف می‌کنند که «شیعه پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست و پرنده‌ای است که دو بال دارد، یک بال سبز و یک بال سرخ، بال سبز این پرنده مهدویت و عدالت‌خواهی و بال سرخ او، شهادت‌طلبی است که ریشه در کربلا دارد و این دو بال شیعه را فنا ناپذیر کرده است و این پرنده زرهی به نام ولایت پذیری به تن دارد که با آن زره قدرتش دوچندان می‌شود».

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیات های مذهبی به سلاح شور و شعور مسلح هستند – خبرگزاری نشر روز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیات های مذهبی به سلاح شور و شعور مسلح هستند – خبرگزاری نشر روز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.