مظلومی: امیدوارم نتایج توکیو را تکرار کنیم

مظلومی: امیدوارم نتایج توکیو را تکرار کنیم

رییس فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان گفت: همه تلاش خود را می‌کنیم نتایج توکیو را تکرار کنیم.

به گزارش نشر روز، محمدرضا مظلومی، رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، ظهر جمعه پس از حضور در انتخابات ریاست جمهوری، درباره آخرین وضعیت ویزای وحید نوری اظهار کرد: متاسفانه همه کار کردیم، وزارت امور خارجه یادداشت داد و همه کار ما به موقع انجام شد، اما ویزای وحید نوری را نداده‌اند. با ایپسا مکاتبه کردیم و قول داده‌اند مشکل را حل کنند. ان‌شاءالله وحید نوری هم به مسابقات پارالمپیک اعزام می‌شود. اگر کم کاری هست از طرف ما نیست. 

او درباره شرایط ویزای سایر ورزشکاران این فدراسیون نیز گفت: بهمن ماه مدارک را بردیم و در حال بررسی است. دو ورزشکار دیگر ما هم کارهای‌شان انجام شده تا به مسابقات اعزام شوند. امیدواریم شرایط فراهم شود تا دو ورزشکار دیگر ما هم به مسابقات اعزام شوند.

مظلومی درباره پیش‌بینی خود از کسب مدال ورزشکاران این فدراسیون در المپیک نیز گفت: ناامید نیستیم و سعی می‌کنیم نتیجه‌ای که در توکیو گرفتیم را تکرار و حتی بهتر از آن را کسب کنیم. سه جودوکار، پنج دوومیدانی کار و تیم گلبال ما در پاریس خواهند بود. امیدواریم نتایج خوب تکرار شود.

پایان خبر نشر روز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مظلومی: امیدوارم نتایج توکیو را تکرار کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مظلومی: امیدوارم نتایج توکیو را تکرار کنیم"، کلیک کنید.